Lauko medienos apsauga
Norint tinkamai apsaugoti lauko medieną, ją reikia tinkamai impregnuoti, todėl mes jums siūlome:
 
HK-LASUR,  tai dekoratyvinė apsauginė lazūra lauko medienai. Skirta mediniams fasadams, tvoroms, vartams, sodų nameliams, pastogėms,  pavėsinėms, pergolėms ir kitoms medinėms konstrukcijoms lauke. Ši medienos apsaugos priemonė skirta statiškai neapkrautai lauko medienai, neturinčiai tiesioginio kontakto su žeme, nuo puvimo ir mėlynijimo. Apsaugo medieną nuo drėgmės ir saulės. Dėl padidinto kietųjų dalelių kiekio suteikiama apsauga nuo vabzdžių. Išdžiūvęs lazūros sluoksnis neleidžia ant paviršiaus susidaryti pelėsiui ir dumbliams.
Daugiau informacijos rasite svetainėje >>>

 

HOLZSCHUTZ CREME - dekoratyvinis apsauginis kremas lauko medienai. Ši priemonė apsaugo statiškai neapkrautą medieną išorėje, neturinčią kontakto su žeme, nuo mėlynijimo. Šia priemone galima apdoroti fasadų apkalimus, stogo išsikišimus, langines ir balkonų turėklus, tvoras, pavėsines ir kitas medines konstrukcijas. Kremas yra labai tirštas, tad atliekant darbus virš galvos nelaša. Šis produktas yra labai tirštas, tad nelaša. Užtenka užtepti tik vieną sluoksnį. Užtepus ant medienos kremas savaime tolygiai pasiskirsto paviršiuje. Apsaugo medieną nuo mėlynijimo, pelėsio, ultravioletinių spindulių ir drėgmės.
Daugiau informacijos rasite svetainėje >>>HOLZSCHUTZGRUND - gruntas, viduje turintis fungicidų, bespalvis, skystas, kuris yra skirtas lauko medienai, neturinčiai tiesioginio kontakto su žeme, apsaugai nuo puvimo ir mėlynijimo; spygliuočių ir lapuočių medienos impregnavimui ir gruntavimui, ypač tinka masyvioms medienos konstrukcijoms, pvz., langams, lauko durims, langinėms.Holzschutzgrund yra gruntavimo priemonė, kuri apsaugo medieną nuo ją ardančio grybelio, brinkimo, taip pat reguliuoja jos drėgmę. Dar naudojamas kaip gruntas prieš dengiant medieną lazūra ar kitais dažais.
Daugiau informacijos rasite svetainėje >>>
 
 
ALTAXIN (1l, 2,5l, 5l, 10l) - medienos impregnantas, kuris naudojamas: fasadams, šaliuotei, pavėsinėms, tvoroms, vartams, langams, durims, pakalimams ir tt. Bet kokiai obliuotai ir neobliuotai medienai. Apsaugo medieną nuo atmosferos poveikio ir biokorozijos (pelėsio, grybelio), vabzdžių, medienos kenkėjų.
 

LUX DECOR (1l, 5l,10l) - tai dekoratyvinis impregnantas. Naudojamas lauko ir vidaus darbams.
Pastaba: dekoratyvinis impregnantas nenaudojamas grindims, terasoms, tilteliams.
Išorėje naudojama mediena turi būti impregnuota antiseptinėmis medžiagomis.

 
 
AURA LASUR (0,7l, 2,7l, 9l) – medienos apsaugos priemonė su specialiais priedais, kurie apsaugo nuo blukimo ir skilinėjimo. Paviršiuje sudaro storą elastingos  dangos sluoksnį, kuris yra atsparus sutrūkinėjimui. Priemonę patogu naudoti: nevarva nuo teptuko, vertikaliuose paviršiuose nesudaro nutekėjimų. Lasur užtikrina ilgalaikę medienos apsaugą. Tinka vidaus ir lauko darbams, nes sudėtyje nėra biocidų. Išorės sąlygoms mediniai paviršiai prieš tai gruntuojami Biostop priemone, sunkiomis oro sąlygomis naudojamai medienai apdoroti rekomenduojame papildomai dėti Effect A. Yra 9 atspalviai.  
DĖMESIO