Medinių grindų lakas
TREPPEN - & PARKETTLACK - vieno komponento vandens pagrindu lakas, aukštos kokybės, PU-/akrilato dispersijos pagrindu. Naudojamas: medinėms grindims, parketui ir mediniams laiptams vidaus patalpose, taip pat skirtas baldams ir vidinėms durims.
Daugiau informacijos galite rasti svetainėje >>>
 
 
Parketlakk SE 60( 1ltr, 2,5ltr) – pusiau blizgantis, atsparus nusidėvėjimui urateninis alkidinis lakas. Skirtas parketui, laiptams ir kitiems mediniams gaminiams gyvenamosiose patalpose lakuoti. Taip pat galima naudoti betoninėms grindims apdoroti (lakuoti, dulkėms surišti). Atsparus vandeniui ir buitinės chemijos priemonėms.  
 
Ronseal Diamond Hard Varnish - vandens pagrindu lakas grindims. Naudojamas lakuoti kietmedžio parketą, mozaikinį parketą, klijuotas ir maišytas medienos grindų lenteles, minkštos medienos grindų lentas intensyviai eksplotuojamose patalpose, įskaitant virtuvės ir vonios grindims, o ypač patalpų, kur daug vaikštoma. Taip pat galima lakuoti jau ankščiau lakuotą medį prieš tai jį tinkamai apdorojus. Lakas greitai džiūsta yra bekvapis. Nenaudoti laminuotoms grindims.
 
 
DĖMESIO