Natūralūs linų sėmenų aliejai
Linseedoil yra natūralus šaltojo spaudimo linų sėmenų aliejus. Spaudžiant linų sėmenų aliejų, temperatūra neviršija 50°. Linseedoil yra 100% natūralus produktas. Aliejus įsigeria į medieną ir apsaugo ją nuo purvo bei drėgmės, išryškina medienos struktūrą. Linseedoil gali būti naudojamas medinių paviršių impregnavimui ir apsaugai, taip pat paviršiams kontaktuojantiems su maisto produktais. Produktas yra visiškai natūralus ir nekenksmingas gamtai. Naudotina tik patalpų viduje.
Naudojimo sritys: pjaustymo lentos, mediniai indai, mediniai žaislai, baldai, termiškai apdorota mediena.

 
 
Taroil Light Brown tai linų sėmenų aliejus, pušų derva (10%) ir pušų terpentinas. Aliejus įsigeria į medieną, apsaugodama ją nuo drėgmės, atmosferos poveikio (sniegas, lietus ir t.t.) puvimo ir pelėsių poveikio. Taroil Light Brown užtikrina gražų, skaidrų ir atsparų vandeniui medienos paviršių. Išryškina medienos struktūrą. Tinka seniems ir naujiems mediniams paviršiams.
Naudojimo sritys: rąstiniai namai, sodo baldai, terasos ir sodo nameliai, impregnuota ir termiškai apdorota mediena.
 
Taroil Dark Brown tai linų sėmenų aliejus, pušų derva (30%) ir pušų terpentinas. Aliejus įsigeria į medieną, apsaugodamas ją nuo drėgmės, UV spindulių, atmosferos poveikio (sniegas, lietus ir t.t.) puvimo ir pelėsių poveikio. Išryškina medienos struktūrą. Tinka seniems ir naujiems mediniams paviršiams.
Naudojimo sritys: rąstiniai namai, sodo baldai, teraos ir sodo nameliai, impregnuota ir termiškai apdorota mediena.
 
Turpentine-linseedoil sudėtyje esama linų sėmenų aliejaus, pušų terpentino ir medienos apsaugos agento. Aliejus įsigeria į medieną, apsaugodamas ją nuo drėgmės ir purvo, sudarydamas nelaidų vandeniui sluoksnį. Turpentine-linseedoil išryškina medienos tekstūrą, tinka seniems ir naujiems mediniams paviršiams iš tikmedžio, ąžuolo, beržo, raudonmedžio.
Naudojimo sritys: Rąstinių namų ir pirčių vidaus apdaila, durys, langų rėmai, impregnuota ir termiškai apdorota mediena.
 
Pine Tar Lazure sudėtyje esama linų sėmenų aliejaus, pušų dervos (60%) ir pušų terpentino. Aliejus gerai įsigeria į medieną, apsaugodamas ją nuo purvo, drėgmės, UV spindulių, atmosferos poveikio (sniegas, lietus ir t.t.), puvimo ir pelėsių poveikio. Išryškina medienos tekstūrą. Tinka seniems ir naujiems mediniams paviršiams.
Naudojimo sritys: mediniai stogai (gontai, skiedros), valtys, rąstiniai namai, impregnuota ir termiškai apdorota mediena.
DĖMESIO