Pirties apsauga (aliejus, lakas)
Aliejus/lakas skirtas: saunų, garinių pirčių sienoms ir luboms, vonios kambario sienoms ir luboms, mediniems interjero paviršiams, termiškai apdorotai medienai.
 
Wood oil yra šalto spaudimo tungų aliejus. Tai 100% natūralus produktas. Aliejus įsigeria į medieną, apsaugodamas ją nuo drėgmės ir purvo, sudarydamas nelaidų vandeniui sluoksnį. Jis tinka naudoti patalpose, kur padidinta drėgmė. Mediena tampa atspari aukštoms temperatūroms. Wood oil sudėtyje nėra cheminių ingredientų, todėl jį galima saugiai naudoti vaiko arba vonios kambario sienų ir lubų apsaugai.
 
Sauna Lakk ( 0,95ltr, 2,4ltr) – pusiau matinis akrilinis lakas, skirtas mediniams paviršiams drėgnose patalpose apdoroti. Skritas medinėms sienoms ir luboms, langų rėmams, durims, lentelėms saunos, prausimosi ir persirengimo kambariuose lakuoti. Netinka saunos lentynoms bei suoleliams apdoroti. Gerai įsigeria į paviršių ir greitai išdžiūsta. Sudaro vandeniui, nešvarumams ir plovimo priemonėms atsparų sluoksnį. Apsaugo paviršių nuo pelėsių ir ilgalaikio karščio poveikio. Lakas yra baltos spalvos, džiūdamas tampa bespalviu.
 
Aliejai skirti pirties, saunos gultams.  
 
Sauna Bench Protection yra šalto spaudimo linų sėmenų aliejus. Tai yra 100% natūralus produktas, naudojamas patalpų viduje. Aliejus giliai įsigeria į medieną ir apsaugo ją nuo purvo bei drėgmės. Neleidžia pirties, saunos gultams įkaisti, ypač atsparus trinčiai.
     
Sauna Oil (0,4ltr) – alyvos mišinys, apsaugantis paviršius nuo drėgmės ir nešvarumų. Paviršiai apdoroti alyvos mišiniu mažiau įkaista ir lengviau juos valyti. Priemonė yra netoksiška, bekvapė, paryškina paviršiaus spalvos toną bei tekstūrą. Ji skirta švariems neapdorotiems mediniams paviršiams, kontaktuojantiems su žmonių oda (pirčių lentynoms, galvų ir kitoms atramoms) padengti. Padidina pirčių procedūrų higieniškumą.    
DĖMESIO