Vidaus medienos apsauga

WOHNRAUM-LASUR skirta vidaus darbams, ši emulsija pagaminta vandens, aliejaus ir vaško pagrindu. Nekenksminga aplinkai. Medienai suteikiama ilgalaikė apsauga nuo drėgmės. Emulsija atspari vandeniui, tačiau pralaidi oro garams, tad reguliuojama medienos drėgmė. Padengtas sluoksnis išlieka elastingas ir netrūkinėja. Paviršius lengvai valomas.
Daugiau informacijos rasite šioje svetainėje >>>

      
 
KABINET 20 ( 0,95l, 2,4l) – pusiau matinis, akrilinis lakas. Tinka mediniams gaminiams, lentelėms, sienoms ir lubų plokštėms, durims, taip pat patalpose esantiems plytiniams ir tinkuotiems paviršiams apdoroti. Laku galima padengti lateksiniais dažais arba popieriniais apmušalais padengtus paviršius, tokiu būdu apsaugant juos nuo drėgmės ir nusidėvėjimo. Lakas yra atsparus vandeniui, spiritiniams skiediniams, acto rūgščiai, plovimo priemonėms.      
MARINE LAKK 40 ( 0,75l, 2,5l) – pusiau matinis, uretaninis alkidinis lakas, skirtas darbams patalpose ir lauke atlikti. Turi UV filtrą. Atsparus nusidėvėjimui, vandeniui ir buitinės chemijos priemonėms. Skirta lakuoti medinėms valtims ir jachtoms. Tinka langų rėmams, durims, grindims ir kitiems mediniams paviršiams lakuoti.      
PUIDULAKK 45 (0,7l, 2,5l) – pusiau blizgantis, uretaninis alkidinis lakas, skirtas naudoti patalpose ir lauke. Lake yra UV spindulius filtruojančių medžiagų. Lakuoti paviršiai yra atsparūs nusidėvėjimui, vandeniui ir buitinės chemijos priemonėms. Tinka baldų detalėms, grindims, durims, langų rėmams, valtims lakuoti.      
  

QUICK DRY VARNISH -  greitai džiūstantis lakas, kuris tinka bet kurioms lakuotoms ir neapdirbtoms medinėms namų konstrukcijoms, įskaitant duris, baldus, stelažus, grindjuostes, kamštį, medienos plaušo ar drožlių plokštes.
Galimi atspalviai: pusiau matinis ir pusiau blizgus.
Ronseal greitai džiūstantis spalvotas lakas yra skirtas interjero medienai apsaugoti ir pagražinti kuo greičiau ir lengviau. Jis suteikia medienai natūralaus grožio ir apsaugo ją nuo susidėvėjimo.

    
 
HARTWACHS-OL - kietas aliejinis vaškas naturalių aliejų pagrindu. Naudojamas vidaus patalpose ir ypač tinka medinėms grindims bei laiptams dengti. Taip, su šiuo aliejumi galima dengti masyvius medinius baldus, virtuvės darbo plokštes, paneles, lentjuostes ir kamštinius paviršius.
Aliejus įsiskverbia giliai į medieną ir išryškina natūralią medienos struktūrą, taip pat, kadangi ši medžiaga pasižymi impregnuojamuoju poveikiu, ant medienos paviršiaus susiformuoja apsauginė plėvelė, sauganti jį nuo nešvarumų
.
   

 
DĖMESIO